Apartament Nou 2 camere - Urbana 3- Central - direct de la
Vanzare Apartament Nou in Complexul Urbana 3 - Prima, Oradea - direct de la dezvoltatorCOMISION 0% DIRECT DE LA DEZVOLTATOR
ATENTIE LA PRET SE ADAUGA TVA 21% !!!
APARTAMENTUL SE PREDA FINISAT LA CHEIE!!! (gresie,faianta,parchet,usi, obiecte sanitare, intrerupatoare, prize)
Apartament modern cu 2 camere, intr-o locatie excelenta, ideal pentru un camin confortabil sau investitie!
Urbana 3, situat pe strada Tudor Vladimirescu din Oradea, ofera apartamente noi si elegante, disponibile pe mai multe etaje. Fiecare unitate este conceputa pentru a raspunde nevoilor celor care cauta confort, functionalitate si un design modern.
Detalii importante:
Apartament cu 2 camere
Preturi incepand de la 106.000 EUR (fara TVA), sau 128.260 EUR (cu TVA 21% inclus)
Suprafata utila: de la 41 mp pana la 56 mp, in functie de configurare
Predare estimata: septembrie 2025
Despre Complex si Apartament:
8 etaje, cu 2 lifturi, oferind confort si acces rapid
Apartamentul este compuse din:
Living spatios
Dormitor matrimonial
Bucatarie: independenta sau open-space
Baie: cu cada sau cabina de dus
Balcon deschis, pentru un plus de aer curat si relaxare
Beneficii si facilitati:
Locatie excelenta, cu acces rapid la transport public, statie de autobuz in apropiere
Aproape de gradinite, scoli, restaurante si hoteluri
Acces facil la centura orasului, centrul comercial Prima Shops
Informatii tehnice:
Apartamentul este dotat cu sistem Smart Home, ce permite controlul la distanta al iluminatului, alarmei, incalzirii si altor functii, prin aplicatia dedicata.
Fundatia este din beton armat tip radier, iar suprastructura din placa dala de 20 cm si stalpi de beton armat. Peretii sunt din caramida Wienerberger Porotherm Profi de 30 cm.
Incaperile sunt echipate cu profile PVC SALAMANDER StreamLine 76 Plus antracit, feronerie ROTO NX si geam tripan termoizolant, oferind confort termic superior.
Climatizarea optima este asigurata de aparatele INVERTER Gree Bora Silver 12000 btu, cu WIFI si control de la distanta prin aplicatie.
Incalzirea apartamentului este asigurata de sistemul prin pardoseala TECE, cu distributie uniforma a caldurii si control al temperaturii prin termostate inteligente conectate la smartphone, tableta sau PC.
Apartamentul este dotat cu sistem Smart Home, ce permite controlul la distanta al iluminatului, alarmei, incalzirii si altor functii, prin aplicatia dedicata