Casă - Vilă 5 camere, Nord-Est, comision 0%
1.500 eur
Iti doresti un trai armonios, intr-o zona puternic ozonata, linistita, sa ai curtea ta privata, confort sporit, in vile noi, cu arhitectura moderna si eleganta, dotata cu finisaje de calitate superioara, sa beneficiezi de acces facil la punctele de interes ale orasului?Iti propunem spre inchiriere/vanzare, vile insiruite P+1E, 5 cam, 3 bai, 2 terase, 2 balcoane, arhitectura moderna, compartimentare ingenioasa, terasa amenajata 42mp, curte imprajmuita cu gard ( aprox.125mp), parcare amenajata in fata imobilului.
Utilitati: gaz, curent, apa curenta, canalizare, CT, incalzire se realizeaza prin pardoseala, put pt. gradina, cat si fosa septica.
Imobilul se preda la cheie cu toate utilitatile bransate.
Structura este realizata din beton armat, compartimentari din caramida, dubla izolatie.
Vilele( 6 la numar) se afla nu departe de agitatia orasului, dar dispui de toate facilitatile : scoli, gradinite, parc de distractii, zona comerciala, te invitam la vizionare!
Ai posibilitatea sa-ti personalizezi vila cu mobilierul si decoratiunile dorite dupa bunul tau gust, intrucat nu sunt mobilate.
Inchiriere se face cu contract de inchiriere pe termen lung, minim 1 an, se achita in prima luna: CHIRIA 1.500 euro+300 euro TVA +GARANTIE 1.800 euro( TVA INCLUS)+MENTENANTA 70 euro, separate facturile la utilitati: gaz, current, apa.
Compartimentarea :
Parter: Livinng+ dinning+bucatarie- 44.10mp
Dormitor / birou- 12.75mp
Baie- 4.76mp
Vestibul/casa scarii-9.25mp
Terasa acces- 5.40mp
Terasa spate-42 mp
Etaj: Dormitor matrimonial 15.45mp+ dressing 4.45mp+ baie 6.03mp +balcon 7.11mp
Dormitor -19.66 mp
Dormitor -14.45mp+ balcon 9,37mp
Baie- 6.55 mp
Hol-11.50mp
Anuntul Casă - Vilă 5 camere, Nord-Est, comision 0% este adaugat de pe HomeZZ.ro.